PL / EN

Zespół GlobalLogic Gdańsk liczy już ponad 50 osób!

GlobalLogic biuro

Otwarte w połowie 2022 roku biuro GlobalLogic w Gdańsku intensywnie się rozwija, liczy już ponad 50 specjalistów IT i tworzy kolejne miejsca pracy. Oddział przyciąga uwagę inżynierów oraz programistów, oferując udział w realizacji projektów zmieniających rzeczywistość i kształtujących cyfrową przyszłość w wielu sektorach przemysłu.

Biuro GlobalLogic funkcjonujące w Gdańsku realizuje projekty software’owe dla klientów z wielu branż. Zajmuje się tworzeniem oprogramowania embedded IoT czy zaawansowanych systemów informatycznych funkcjonujących w sektorach medycznym, automotive i przemysłowym. Zespół tworzą programiści embedded, inżynierowie testów automatycznych, wymagań, menedżerowie projektów oraz inżynierowie DevOps.

Cieszymy się, że społeczność IT z Pomorza docenia możliwości oferowane przez GlobalLogic Gdańsk. Stawiamy na rozwój inżynierów, testerów i programistów i chcemy, by mogli czuć się dumni z realizowanych projektów. Jesteśmy otwarci zarówno na doświadczonych specjalistów poszukujących nowych wyzwań, jak też absolwentów uczelni i studentów stawiających dopiero pierwsze kroki w sektorze IT. Już teraz mamy na pokładzie świetnych inżynierów, gotowych do dzielenia się wiedzą i wymiany doświadczeń w koleżeńskiej atmosferzemówi Kamil Świadek, Dyrektor GlobalLogic w Gdańsku.

Zysk lokalnej społeczności

GlobalLogic Gdańsk współpracuje z Wyższą Szkołą Bankową w Gdańsku w ramach realizacji programów stażowych i programu wspólnego kształcenia, uwzględniającego potrzeby rynku pracy i poszczególnych sektorów. Firma angażuje się  również w działania na rzecz społeczności IT z Trójmiasta dzięki współpracy z urzędem miasta Gdańska i samorządową inicjatywą Invest in Pomerania koordynowaną przez Agencją Rozwoju Pomorza.

– Jako Invest in Pomerania  dostrzegamy potrzeby inwestorów oraz gospodarki regionu, w tym rynku pracy. Wspieramy wszelkie formy współpracy firm i instytucji wzmacniające siłę lokalnego sektora nowoczesnych technologii. Aktywność GlobalLogic jest tego dobrym przykładem.wyjaśnia Marcin Grzegory, z-ca dyrektora Invest in Pomerania

Logo Invest In Pomerania B&W

Kontakt

Al. Grunwaldzka 472 D
Olivia Business Centre - Olivia Six
80-309 Gdańsk

+48 (58) 32 33 256

office@investinpomerania.pl

Invest In Pomerania