PL / EN

Wybierz dział, z którym chcesz się skontaktować

Nasz zespół

Dyrektorzy

Wojciech Tyborowski

Dyrektor

Wojciech Tyborowski

Dyrektor

Marcin Grzegory

Zastępca Dyrektora

Marcin Grzegory

Zastępca Dyrektora

Mikołaj Trunin

Zastępca Dyrektora

Mikołaj Trunin

Zastępca Dyrektora

Sektor nowoczesnych usług dla biznesu & IT

Bartosz Wojtasiak

Project Manager BSS

Bartosz Wojtasiak

Project Manager BSS

Aleksandra Moszyńska

Associate - BSS Section

Aleksandra Moszyńska

Associate - BSS Section

Anna Ciosek

Associate- Business Services Sector

Anna Ciosek

Associate- Business Services Sector

Anna Jagodzińska - Warzych

Rzecznik Inwestora

Anna Jagodzińska - Warzych

Rzecznik Inwestora

Paulina Śmigielska

Project Manager BSS

Paulina Śmigielska

Project Manager BSS

Sektor produkcyjny

Monika Wójcik

Project Manager - Industry & Real Estate

Monika Wójcik

Project Manager - Industry & Real Estate

tel. (+48) 500 351 535; (+48) 58 32 33 149

monika.wojcik@investinpomerania.pl

Ewelina Beyer

Specialista ds. BIZ

Ewelina Beyer

Specialista ds. BIZ

tel. +48 58 32 33 180

ewelina.beyer@investinpomerania.pl

Sylwia Kępczyńska

Real Estate Promotion - Senior Associate

Sylwia Kępczyńska

Real Estate Promotion - Senior Associate

tel. +48 501 365 563

sylwia.kepczynska@investinpomerania.pl

PR & Marketing

Nazeen Koonda

Brand PR & Marketing Manager

Nazeen Koonda

Brand PR & Marketing Manager

tel. +48 516 936 500

nazeen@investinpomerania.pl

Emilia Mikulska

PR & Marketing Associate

Emilia Mikulska

PR & Marketing Associate

tel. +48 500 351 619

emilia.mikulska@investinpomerania.pl

Julia Stepnowska

PR & Marketing Associate

Julia Stepnowska

PR & Marketing Associate

tel. +48 797 971 060

julia.stepnowska@investinpomerania.pl

Kierownik Projektu

Maciej Silarski

Kierownik Projektu "Invest in Pomerania 2020"

Maciej Silarski

Kierownik Projektu "Invest in Pomerania 2020"

tel. (+48) 500 351 660; (+48) 58 32 33 183

maciej.silarski@investinpomerania.pl

Kierownik operacyjny

Magdalena Kowalewska-Pahlke

Operations Manager

Magdalena Kowalewska-Pahlke

Operations Manager

(+48) 58 32 33 110

magdalena.kowalewska-pahlke@investinpomerania.pl

Logo Invest In Pomerania B&W

Kontakt

Al. Grunwaldzka 472 D
Olivia Business Centre - Olivia Six
80-309 Gdańsk

+48 (58) 32 33 256

office@investinpomerania.pl

Invest In Pomerania