PL / EN

Invest In Pomerania partnerem Dni Starogardu. Szwedzkie AQ wzmacnia markę firmy i rekrutuje

Invest in Pomerania, wraz ze swoim projektem Live more. Pomerania, którego celem jest przyciąganie pracowników na Pomorze, było partnerem Dni Starogardu Gdańskiego.

Tegoroczna edycja wydarzenia, które odbyło się w ostatni weekend czerwca, została połączona z obchodami VII Wielkiego Jarmarku Kociewskiego. Organizatorzy zadbali o atrakcje dla odwiedzających, takie jak stoiska z regionalnymi wyrobami i żywnością, wystawy rękodzieła i rzemiosła, wyroby artystyczne, a także występy lokalnych i międzynarodowych artystów.

AQ rekrutuje

Również firma AQ Wiring Systems STG Sp. z o.o. wzięła udział w obchodach. Działający na terenie Starogardu Gdańskiego szwedzki producent wiązek kablowych miał swoje stoisko, na którym można było się zapoznać z profilem firmy i aktualnymi ofertami pracy.

Firma AQ należy do wiodących pracodawców w Pomorskiem. Działalność produkcyjną w Polsce rozpoczęła w 1999 roku, a jej pierwsze produkty zostały wyprodukowane dla ABB Robotics, Ericsson Telecommunication i John Deere. W kolejnych latach firma poszerzyła działalność w sektorach przemysłowym, medycznym, rolniczym, morskim, AGD i motoryzacyjnym. W 2017 roku została m.in. laureatem prestiżowego rankingu Gazele Biznesu jako najdynamiczniej rozwijająca się firma wśród mały i średnich przedsiębiorstw.

W związku tak z dynamicznym rozwojem, w listopadzie tego roku firma przeniesie się ze Starogardu do nowej siedziby w Linowcu w powiecie starogardzkim, gdzie planuje zatrudnić ok. 300-400 osób.

Logo Invest In Pomerania B&W

Kontakt

Al. Grunwaldzka 472 D
Olivia Business Centre - Olivia Six
80-309 Gdańsk

+48 (58) 32 33 256

office@investinpomerania.pl

Invest In Pomerania