PL / EN

Budynek przystani w Tczewie na sprzedaż!

Gmina Miejska oferuje na sprzedaż lokal usługowy położony w Tczewie nad Wisłą. Do tej pory prowadzona w nim była działalność gastronomiczna, jednak z powodzeniem mógłby być użytkowany również do innych celów, np. w działalności biurowej lub usługowo – turystycznej. Obok nieruchomości jest też parking dla samochodów i stojaki na rowery, a dojazd od samego centrum miasta Tczewa zajmuje zaledwie dwie minuty, a do zjazdu autostrady A1 – 12 minut (7km).

Obiekt wybudowano w 2007 roku, jest położony na działce o powierzchni 1047 mkw, a jego powierzchnia to 340 mkw. Na dachu budynku mieści się taras widokowy, z którego doskonale widać będący w odbudowie zabytkowy most drogowy nad Wisłą z 1857 r. W okolicy powstaje bardzo dużo nowych lokali mieszkalnych, a ponadto w obszarze starego miasta trwają liczne inwestycje infrastrukturalne jak i działania społeczne w ramach gminnego programu rewitalizacji na lata 2016-2030. Jest to niebywały atut tej nieruchomości, cały obszar starego miasta jest stale ubogacany i wzmacniany, przyciąga też uwagę turystów oraz mieszkańców.

Przy obiekcie usytuowano przystań żeglarsko-pasażerską dla jednostek pływających, kutrów, barek, łodzi, tramwajów wodnych, jest to część trasy w ramach „Pętli żuławskiej” – atrakcyjnej turystycznie i przyrodniczo drogi wodnej. Nieopodal obiektu znajduje się również pomost cumowniczy, służący do wodowania mniejszych jednostek, kajaków i łodzi motorowych.

 

Jeśli jesteś zainteresowany inwestycją lub masz pytania prosimy o kontakt pod nr tel. 58 77 59 364 e-mail: wgm@um.tczew.pl

Cena wywoławcza opisywanej nieruchomości to 2 mln zł.

Przetarg odbędzie się 18 maja 2020 r. o godz. 10:00.

Więcej informacji: https://www.bip.tczew.pl/wiadomosci/3/wiadomosc/509395/ogloszenie_o_ii_przetargu_ustnym_nieograniczonym_na_sprzedaz_nie 

 

Załączniki

# Plik Opis Rozmiar pliku
1 pdf ogloszenie_i_przetarg_przystan 403 KB
Logo Invest In Pomerania B&W

Kontakt

Al. Grunwaldzka 472 D
Olivia Business Centre - Olivia Six
80-309 Gdańsk

+48 (58) 32 33 256

office@investinpomerania.pl

Invest In Pomerania