PL / EN

Digital Marketing z Trójmiasta dla rynków wschodnich

TELUS International, lider innowacji w dziedzinie digital customer experience (CX; cyfrowe rozwiązania w zakresie obsługi klienta), wraz z firmą Facebook otworzył nowe centrum operacyjne oferujące usługi marketingu cyfrowego dla MŚP dla krajów słowiańskojęzycznych, przede wszystkim Rosji. Do 2023 roku centrum planuje zatrudnić 500 osób. 

Nowo otwarte centrum operacyjne zajmie się doradztwem dla małych i średnich przedsiębiorstw w zakresie ich kampanii marketingowych, rekrutacyjnych i sprzedażowych. Początkowo świadczyć będzie wsparcie w językach polskim i rosyjskim, a docelowo również w językach czeskim, węgierskim, rumuńskim, niemieckim i angielskim. Wsparcie obejmować będzie wszystkie platformy komunikacyjne i społecznościowe zarządzane przez Facebooka: Facebook, WhatsApp, Instagram i Messenger. Zarządzaniem lokalnym biurem zajmie się firma Telus International. Usługi obejmą onboarding, audyty, opracowanie strategii, wdrożenie, wsparcie i optymalizację. Do końca 2021 r. firma ma zatrudnić 65 ekspertów ds. marketingu cyfrowego i 20 pracowników do innych działów.

Dlaczego Trójmiasto? Dlaczego nie! Jesteśmy obecni w Trójmieście od lat, a nasze centrum stale się rozwija. Na korzyść przemawia także dostępna pula talentów, rosnąca społeczność posługująca się językami słowiańskimi i piękno regionu.  Wymienione czynniki dają nam poczucie pewności zachęcając do dalszego rozwoju i zakresu oferowanych usług w Trójmieście mówi Marcin Felski, Site Manager, TELUS International, Gdańsk. 

Firma poszukuje rosyjskojęzycznych specjalistów z doświadczeniem w mediach i marketingu cyfrowym na wszystkich poziomach zaawansowania. Kandydaci powinni cechować się innowacyjnością, otwartością na współpracę i stałą chęcią podnoszenia kwalifikacji. Kolejnymi wymaganiami są doświadczenie w sprzedaży, umiejętność prezentacji i biegła znajomość j. angielskiego. TELUS oferuje konkurencyjne pakiety benefitów i wsparcie legalizacyjne dla cudzoziemców.

Jesteśmy jednym z najbardziej otwartych i zróżnicowanych regionów w Polsce z wielojęzyczną pulą talentów. Te cechy w połączeniu z walorami naturalnymi Pomorza przyczyniają się do lokowania się w regionie innowacyjnych inwestycji. Inicjatywa Come2Pomerania, mająca na celu przyciągnięcie specjalistów z Armenii, Białorusi, Gruzji, Mołdawii, Rosji i Ukrainy, otworzyła jeszcze więcej możliwości.  Inwestycje globalnych firm, takich jak TELUS International, wprowadzających złożone nowe projekty do regionu, wzmacnia nasze przekonanie, że jesteśmy na dobrej drodze. Liczymy na doskonałą współpracę i jesteśmy pewni, że firma odniesie sukces mówi Paulina Śmigielska, Project Manager, Invest in Pomerania

Inicjatywa Come2Pomerania, działająca we współpracy z programem Poland. Business Harbour jest solidnym źródłem informacji dla specjalistów, startupów i firm z Armenii, Białorusi, Gruzji, Mołdawii, Rosji i Ukrainy, które chcą się przenieść na Pomorze.

O Telus International

TELUS International Europe jest wielojęzycznym dostawcą cyfrowych rozwiązań w zakresie obsługi klienta i IT. Po połączeniu z Competence Call Center firma zatrudnia ponad 10 tys. pracowników w całej Europie i ponad 50 tys. na całym świecie.

TELUS International wspiera innowacje w zakresie obsługi klienta poprzez wykorzystanie najnowszych technologii, pracę zespołową, kreatywne myślenie i kulturę, która stawia klientów na pierwszym miejscu. Rozwiązania firmy obejmują customer experience, transformację cyfrową, IT lifecycle, doradztwo i konsultacje cyfrowe, zarządzanie ryzykiem i wsparcie back-office. Napędzając każdy etap rozwoju firmy, TELUS International współpracuje z jednymi z najbardziej przełomowych marek na świecie w branżach o wysokim wzroście, w tym w branży technologicznej i gier, komunikacji i mediów, handlu elektronicznego i fintech, opieki zdrowotnej oraz podróży i hotelarstwa. Firma obsługuje klientów w ponad 50 językach.

 

Logo Invest In Pomerania B&W

Kontakt

Al. Grunwaldzka 472 D
Olivia Business Centre - Olivia Six
80-309 Gdańsk

+48 (58) 32 33 256

office@investinpomerania.pl

Invest In Pomerania