PL / EN

Firma Cyclad International otwiera nowe biuro w Trójmieście

Jej misją jest wspieranie rozwoju firm w dynamicznie zmieniającym się otoczeniu 

Cyclad International, dostawca usług informatycznych i konsultingowych na światowym poziomie, zapowiedział dziś otwarcie nowego biura w Trójmieście. Firma planuje w krótkim okresie zatrudnić 70 pracowników, a głównym obszarem biznesowej aktywności będą nowe technologie oraz branża turystyczna.

Firma Cyclad International powstała w 2007 r. Zajmuje się outsourcingiem usług IT, w tym kompleksowej obsługi infrastruktury IT, bezpieczeństwa informatycznego, programowania i rozwijania nowych technologii oraz systemów ERP., Zatrudnia w tym celu ponad 350 wysoko wykwalifikowanych pracowników i współpracuje ze strategicznymi partnerami na całym świecie, w tym w Azji. Spółka obsługuje przeszło 100 klientów w ponad 10 językach, a obecnie realizuje 80 zleceń z zakresu IT.   

„Podjęliśmy decyzję o rozpoczęciu działalności na terenie Trójmiasta na podstawie rzetelnej analizy biznesowej. Region rozwija się dynamicznie, rynek jest różnorodny, a lokalne firmy realizują interesujące projekty”,  mówi Agnieszka Moniuszko, Doradca Klienta w firmie Cyclad. „Trójmiasto ma strategiczne znaczenie ze względu na przyjazną politykę, równowagę pomiędzy pracą a życiem prywatnym, dostępność infrastruktury na światowym poziomie, dobre uczelnie wyższe, a przede wszystkim – utalentowanych, dynamicznych pracowników reprezentujących różne kultury”.

Jako ekspert w branży turystycznej firma Cyclad pragnie nawiązać współpracę z lotniskiem, liniami lotniczymi i innymi dostawcami usług z tego sektora.  Natomiast doświadczenie w zarządzaniu obsługą klienta w wielu językach pozwoli rozwinąć również ten obszar działalności.

 „Spółka Cyclad oferuje atrakcyjne możliwości rozwoju zawodowego oraz usługi, których bardzo potrzebują inni kluczowi inwestorzy z tej branży, dlatego jest cennym nabytkiem dla trójmiejskiego sektora usług biznesowych. Będziemy wspierać tę inwestycję w ramach Invest in Pomerania”, zapowiedział Mieczysław Struk, Marszałek Województwa Pomorskiego. 

Invest in Pomerania to lokalna agencja ds. promocji, która nie tylko przyciąga inwestorów do regionu, ale także zapewnia im wsparcie na każdym etapie procesu inwestycyjnego. 

W pierwszej kolejności Cyclad zatrudni ekspertów IT, którzy potrafią poruszać się zarówno w świecie technologii, jak i biznesu oraz tworzyć innowacyjne rozwiązania. Planuje także pozyskanie specjalistów z takich dziedzin, jak rozwój biznesu, analiza biznesowa czy zarządzanie projektem i produktem. Firma będzie również potrzebowała księgowych posługujących się językami obcymi oraz specjalistów z branży turystycznej.

„Posiadamy 13 lat doświadczenia w pracy z różnymi technologiami. Świadczymy cały wachlarz usług związanych z zarządzaniem infrastrukturą IT, m. in. obsługujemy aplikacje, usuwamy problemy, wspieramy systemy operacyjne, serwery, oprogramowanie, sprzęt komputerowy oraz inne urządzenia. Ponadto, zatrudniamy wielu specjalistów zajmujących się chmurami obliczeniowymi”, zapewniła Agnieszka Moniuszko. 

 

Logo Invest In Pomerania B&W

Kontakt

Al. Grunwaldzka 472 D
Olivia Business Centre - Olivia Six
80-309 Gdańsk

+48 (58) 32 33 256

office@investinpomerania.pl

Invest In Pomerania