PL / EN

Flex Pracodawcą Roku Obszaru Metropolitalnego

Podczas Gali Evening Pracodawców Pomorza 1 marca 2019 r. zostały rozdane jedne z najważniejszych nagród dla pracodawców. Wśród nagrodzonych znalazła się firma Flex, która została uhonorowana nagrodą specjalną „Pracodawca Roku Obszaru Metropolitalnego Gdańsk – Gdynia – Sopot”.

Nagroda została przyznana decyzją Prezydenta Gdańska Ś.P. Pawła Adamowicza, między innymi za szczególny wzrost inwestycji w regionie. Statuetkę Dyrektorowi ds. Rozwoju Flex, Tczew – Stanisławowi Motylskiemu wręczyła pełniąca funkcję Prezydenta Gdańska – Aleksandra Dulkiewicz. 

W imieniu Zarządu firmy Flex, pragnę podziękować za to szczególne wyróżnienie. Rozwój firmy jest dla nas bardzo ważny. Nasze inwestycje potwierdzają, że firma prężnie działa na rynku i wpływa na wzrost gospodarczy regionu – powiedział Stanisław Motylski. – Sukces ten zawdzięczamy naszym pracownikom. To oni, wykorzystując swoje kompetencje sprawiają, że Flex jest odpowiedzią na potrzeby naszych partnerów biznesowych.

Organizatorem konkursu „Pomorski Pracodawca Roku”, jest największa i najdłużej działająca organizacja „Pracodawcy Pomorza”, zrzeszająca przedsiębiorców działających na obszarze województwa pomorskiego. Celem konkursu jest wyłonienie liderów pośród firm osiągających dobre wyniki finansowe i gospodarcze, przestrzegających zasad etyki i społecznej odpowiedzialności, a także dostrzegających potencjał swoich pracowników, dostosowując odpowiednie warunki pracy i możliwości rozwoju.

O Flex

Flex dostarcza kompleksowe rozwiązania przyszłości dla małych i dużych firm w zakresie projektowania i wytwarzania produktów, z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Swoim klientom zapewnia usługi inżynieryjne, produkcyjne oraz zintegrowany łańcuch dostaw. Flex zatrudnia 200 000 pracowników w 30 krajach i kieruje się misją budowania bardziej inteligentnego świata.

Oddział w Tczewie od 2000 roku projektuje i tworzy produkty ułatwiające życie, realizując wizję zintegrowanego świata.

Oferuje swoim klientom innowacyjne i elastyczne rozwiązania oraz specjalistyczną wiedzę obejmującą różne dziedziny, począwszy od projektowania i opracowania procesów produkcyjnych, skończywszy na magazynowaniu i logistyce.

Znajdujący się w województwie pomorskim park przemysłowy stanowią cztery hale o łącznej powierzchni 70 000 m2. W trzech z nich prowadzone są m.in. montaż płytek elektronicznych, wybranych modułów oraz całych urządzeń elektronicznych, a także obróbka plastyczna blach i montaż złożonych produktów, takich jak szafy bazowe do telefonii komórkowej, drukarki 3D czy maszyny samoobsługowe. Czwarty obiekt pełni funkcję nowoczesnego centrum logistycznego.

Realizując zlecenia dla czołowych przedstawicieli z branży telekomunikacyjnej, wydobywczej, elektroniki użytkowej i przemysłowej, jak również wielu innych gałęzi przemysłu, Flex codziennie udowadnia, że oferowane innowacyjne rozwiązania, zaplecze techniczne i specjalistyczna wiedza, są gwarantem najwyższej jakości.

Więcej informacji można znaleźć na stronie flex.com oraz na Facebooku @flexpl.

Logo Invest In Pomerania B&W

Kontakt

Al. Grunwaldzka 472 D
Olivia Business Centre - Olivia Six
80-309 Gdańsk

+48 (58) 32 33 256

office@investinpomerania.pl

Invest In Pomerania