PL / EN

Konferencja TOP Young 100 – „Powerful connection: academia-science-business”

10 maja 2022 roku w Pomorskim Parku Naukowo-Technologiczny w Gdyni odbędzie się Konferencja Top Young 100 „Powerful connection: academia-science-business”. Wydarzenie jest inauguracją V edycji rocznego programu rozwojowego dla najlepszych studentów z obszaru łańcucha dostaw (www.topyoung100.pl), koordynowanego przez Polskie Stowarzyszenie Menedżerów Logistyki i Zakupów. Invest in Pomerania jest partnerem strategicznym Konferencji.

Konferencja zgromadzi w jednym miejscu: przedstawicieli 37 uczelni wyższych w Polsce, liderów wiodących firm na rynku krajowym i międzynarodowym, 200 najzdolniejszych studentów z obszaru szeroko pojętej logistyki oraz gości specjalnych Cambridge Enterprise (jednostka specjalna Uniwersytetu Cambridge, numer jeden w Europie ekosystemu nauki i biznesu). Swój udział w wydarzeniu zapowiedzieli między innymi Maciej Kaniowski – VP Operations w Avon, Andries Retief – CEO DHL Supply Chain w Centralnej i Środkowej Europie, Piotr Wachowiak – Rektor SGH Warsaw School of Economics, Caroline Hyde – Head of Partnerships & International Outreach w Cambridge Enterprise oraz wielu innych ciekawych gości.

„Nareszcie spotkamy się osobiście, w świetnym miejscu i doskonałym towarzystwie powiemy o talentach, kompetencjach i trendach na rynku pracy. Wraz z partnerem konferencji – Invest in Pomerania – gościć będziemy liderów z obszaru łańcucha dostaw. Do zobaczenia 10 maja w Gdyni.” – mówi Mariusz Gerałtowski, Prezes Zarządu PSML.

Program Top Young 100 już od 5 lat kształci specjalistów z obszaru łańcucha dostaw. Głównym celem konferencji otwierającej kolejną edycję TY100 jest tworzenie przestrzeni dialogu pomiędzy biznesem, uczelniami i studentami, aby umacniać współpracę między środowiskami i wymieniać się najlepszymi praktykami. Wystąpienia poruszą między innymi tematy pozyskiwania współczesnych kompetencji, zaangażowania i utrzymywania zmotywowanego pracownika czy najlepsze modele współpracy biznes-nauka na przykładzie np. Cambridge Enterprise. W czasie konferencji prelegenci będą rozmawiać o kompetencjach niezbędnych dla biznesu w dobie transformacji cyfrowej oraz dyskutować o roli, jaką pełnią uczelnie wyższe, współpracując z biznesem w budowaniu podaży wciąż zmieniających się kompetencji gospodarki opartej na wiedzy.

“Majowa konferencja to ważna platforma do budowania współpracy biznesu, uczelni i samych studentów: przyszłych pracowników i przedsiębiorców. O wybitnych kompetencjach absolwentów programu Top Young 100  chcemy opowiedzieć Europie i światu.” – mówi Wojciech Tyborowski, Dyrektor Invest in Pomerania.

Jesteśmy przekonani, że wiosenna konferencja na Pomorzu będzie inspiracją i realnym krokiem do zacieśnienia współpracy akademia/biznes/nauka na rzecz innowacji i przewagi opartej na wiedzy.

Szczegóły uczestnictwa w konferencji: biuroprojektuty100@psml.pl

Aby dowiedzieć się więcej na temat Konferencji zapraszamy do odwiedzenia strony: https://psml.pl/programy/top-young-100/

Organizator Konferencji: PSML

Partner Strategiczny Konferencji: Invest in Pomerania

O PSML:

PSML jest organizacją działającą na rzecz rozwoju Polski jako centrum kompetencji w obszarze łańcucha dostaw na skalę Europy.

W partnerstwach z organizacjami z otoczenia biznesu i firmami wypracowujemy praktyczne rozwiązania dla wspólnych wyzwań.

Działamy na rzecz rozwoju talentów, budowania kompetencji, wzmacniania efektywności i konkurencyjności.

PSML jest dziś wiarygodną instytucją, realizującą w szerokich partnerstwach programy takie jak: Top Young 100, Dobry Przetarg, Kolej na Polskę, Procon/Polzak, Polzak Marketing, Dialog IT oraz wiele innych, o których można przeczytać na www.psml.pl

Logo Invest In Pomerania B&W

Kontakt

Al. Grunwaldzka 472 D
Olivia Business Centre - Olivia Six
80-309 Gdańsk

+48 (58) 32 33 256

office@investinpomerania.pl

Invest In Pomerania