PL / EN

Ergo Technology & Services S.A. otwiera nowoczesne biuro w Gdańsku

Holding technologiczny ERGO Technology & Services Management AG, do którego należy ERGO Technology & Services S.A., oferuje możliwość rozwoju dla ludzi otwartych na ciągłe doskonalenie się i wykorzystywanie zaawansowanych technologii do tworzenia innowacyjnych rozwiązań, które pozwalają łączyć ludzi na całym świecie. Firma tworzy projekty, które kształcą przyszłość i w efekcie przyczyniają się do rozwoju oraz digitalizacji Grupy ERGO.

Architektura w duchu innowacyjności

„Rozwój technologii informacyjnych stanowi fundament rozwoju nie tylko sektora ICT, ale także gospodarki i społeczeństwa. Konkurencyjność branż gospodarki województwa pomorskiego w dużej mierze oparta jest na dostępności i jakości rozwiązań sektora ICT. Dlatego samorząd województwa postawił na rozwój tej dziedziny i stara się zapewnić jak najlepsze warunki zarówno dla firm poszukujących nowych destynacji, jak i dla tych, które już działają w regionie […] – mówi Ludwik Szakiel, z-ca Dyrektora Departamentu Rozwoju Gospodarczego w Urzędzie Marszałowskim.

We wtorek, 10 maja 2022 r., odbyło się oficjalne otwarcie nowego biura ERGO Technology & Services S.A. w Gdańsku. Nowa siedziba znajduje się w biurowcu Format w Oliwie i zajmuje 6 tys. m² powierzchni biurowej, która pomieści ponad 700 pracowników. Lokalizacja jest dostosowana do osób z ograniczoną sprawnością ruchową, a przestrzeń wyróżnia się pod względem ekologicznych rozwiązań.

Serce biznesu IT w Gdańsku  

ERGO Technology & Services S.A. powstała dwa lata temu w wyniku połączenia dwóch operujących na polskim rynku spółek IT Grupy ERGO. Jednak jej historia sięga jeszcze wcześniejszych lat i jest związana z powstałą w latach 90. sopocką firmą Atena. Renomę ERGO podkreśla jej obecność w gronie ubiegłorocznych laureatów prestiżowego rankingu Diamenty Forbesa w Polsce. Firma zapewnia nowoczesne rozwiązania technologiczne dla całej Grupy ERGO i wspiera jej digitalizację, a nowa siedziba to inwestycja w jej dalszy, dynamiczny rozwój.

O ERGO Technology & Services S.A.

ERGO Technology & Services S.A. (ET&S) jest częścią globalnego holdingu technologicznego ERGO Technology & Services Management AG. Kadra firmowa posiada szerokie kompetencje w zakresie transformacji cyfrowej, know-how w tworzeniu oraz wdrażaniu złożonych systemów IT, oraz wysokiej jakości rozwiązań, portfolio idealnie dopasowanych do potrzeb rynku ubezpieczeń. ET&S przyczynia się do sukcesu Grupy ERGO poprzez rozwijanie efektywnych kanałów komunikacji z klientami oraz dostarczanie produktów ubezpieczeniowych dostosowanych do ich potrzeb.

Kontakt dla mediów:

Piotr Kabała | PR Director ET&S S.A. | piotr.kabala@ergo.com

Marcin Grzegory | Deputy Director Invest in Pomerania | marcin.grzegory@investinpomerania.pl

Logo Invest In Pomerania B&W

Kontakt

Al. Grunwaldzka 472 D
Olivia Business Centre - Olivia Six
80-309 Gdańsk

+48 (58) 32 33 256

office@investinpomerania.pl

Invest In Pomerania