PL / EN

Objectivity rozpoczyna działalność w Trójmieście

Międzynarodowy software house zatrudni w Gdańsku 200 specjalistów.

 Objectivity, otwiera w Gdańsku swoje nowe biuro, w którym do końca 2021 roku planuje zatrudnić 200 specjalistów z różnych dziedzin. – Ponad dekadę po otwarciu wrocławskiego oddziału sięgamy po kolejne centrum gospodarcze, kulturalne i naukowe, jakim jest stolica Trójmiasta – mówi Piotr Hepner, dyrektor nowej placówki.

 

Przywiódł nas tutaj niezwykły potencjał Gdańska i jego strategia rozwoju bliska wartościom, na których 30 lat temu w Wielkiej Brytanii zbudowaliśmy naszą firmę. Polityka społeczna Gdańska zawiera się w hasłach: mieszkańcy, kształcenie, współpraca, mobilność i otwartość i jest odzwierciedleniem wartości, którym hołdujemy – dodaje dyrektor.

 

Dla Objectivity najważniejsi są Ludzie (People), Doskonalenie się (Excellence), Spójność (Integrity) oraz Elastyczność (Agility)” i filozofia Win-Win (Wygrany-Wygrany). Objectivity realizuje swoje wartości nie tylko w zakresie jakości oprogramowania i obsługi klienta, ale także angażując się w pomoc lokalnym społecznościom. Firma aktywnie promuje wymianę wiedzy, organizując lokalne wydarzenia, takie jak WROC# Conference, Business Analyst Meetup czy PM in Agile, które dają profesjonalistom szansę na spotkanie, dzielenie się doświadczeniami i wzajemne inspirowanie.

Na Pomorzu, nieustannie pracujemy nad tworzeniem środowiska przyjaznego dla biznesumówi Mieczysław Struk, marszałek województwa pomorskiego. – Rozwijamy infrastrukturę i zapewniamy dostęp do wysokiej klasy edukacji, aby przyciągnąć inwestorów do naszego regionu. Jednocześnie kierujemy się otwartością i troską o naszych mieszkańców.  Jest nam niezmiernie miło powitać w regionie firmę Objectivity, które wyznaje podobne zasady – dodaje marszałek.

Zdaniem Pauliny Roszczak-Śliwy, dyrektor People & Culture w Objectivity rozwinięte otoczenie biznesowe Gdańska to tylko jeden z czynników, które doprowadziły do ​​podjęcia decyzji o otwarciu nowego oddziału firmy właśnie tutaj. – Początkowo stolica Pomorza zwróciła naszą uwagę przede wszystkim jako atrakcyjne miejsca do życia. Przyciągnęły nas wyróżnienia i nagrody, jakie w ostatnich latach zdobył region, a zwłaszcza Trójmiasto. Jednak dopiero kiedy przyjechaliśmy do Gdańska utwierdziliśmy się w swojej decyzji. Poczuliśmy że to miejsce dla nas, właściwy krok na naszej drodze rozwoju.

 

Objectivity wierzy w rozwój dzięki dzieleniu się wiedzą dlatego z przyjemnością dołączy i wniesie swój wkład do tętniącej życiem „społeczności technologicznej” w Trójmieście. Do końca 2021 roku Objectivity planuje zatrudnić 200 specjalistów w swoim gdańskim biurze na Garnizonie, w tym programistów, testerów, analityków biznesowych, kierowników projektów, a także pracowników administracyjnych.

 

Wyjście poza krajową arenę jest również ważnym czynnikiem inwestycyjnym dla brytyjskiego software house’u. Międzynarodowe aspiracje Objectivity to strategiczne zwiększenie widoczności marki w Niemczech i Wielkiej Brytanii.

Logo Invest In Pomerania B&W

Kontakt

Al. Grunwaldzka 472 D
Olivia Business Centre - Olivia Six
80-309 Gdańsk

+48 (58) 32 33 256

office@investinpomerania.pl

Invest In Pomerania