PL / EN

Zapraszamy do 3cITy! Białorusini, witajcie na Pomorzu!

Z radością informujemy, że Invest in Pomerania uruchomiła nową inicjatywę skierowaną do firm, pracowników i studentów z Białorusi poszukujących możliwości rozwoju swojej firmy lub kariery na pięknym Pomorzu.

Pomorze, a zwłaszcza Trójmiasto, jest otwarte, inkluzywne, gościnne i jest jednym z najbardziej dynamicznie rozwijających się regionów w Polsce i Europie Środkowej. Nasz zdywersyfikowany plan rozwoju gospodarczego i przyjazne dla biznesu zarządzanie w połączeniu z niskimi kosztami i wysokim standardem życia sprawiają, że Trójmiasto jest najlepszym wyborem dla osób pragnących przeprowadzić się dla lepszego życia.

Nowa inicjatywa Invest in Pomerania Come2Pomerania to wyczerpujący przewodnik po możliwościach w regionie i bezpłatnej pomocy, którą oferujemy. Strona zawiera również wyczerpujące informacje i bezpośredni kontakt ze wszystkimi inicjatywami wsparcia oferowane przez władze regionu. W tym dostęp do urzędu pracy, ekspertów ds. legalizacji oraz pomoc dla studentów, którzy chcieliby przyjechać na Pomorze oraz dla tych, którzy już tu przyjechali.

Odwiedź Come2Pomerania, jeśli jesteś przedsiębiorcą. Chętnie pomożemy Ci założyć i rozwinąć Twój biznes w naszym regionie. Przez ostatnią dekadę Invest in Pomerania z powodzeniem pomogło ponad 100 firmom i wygenerowało ponad 15 000 nowych miejsc pracy na Pomorzu. Oferujemy pełen zakres usług i wsparcia na wszystkich etapach inwestycji, od prezentacji faktów i liczb po pomoc w konfiguracji i integracji z lokalną społecznością. Nasze usługi obejmują również pomoc w uzyskaniu wiz i pozwoleń na pobyt oraz wsparcie marketingowe, PR i przyciąganie talentów.

 

Chętnie pomożemy również specjalistom, którzy chcą przenieść się do Trójmiasta, doradzając, jak znaleźć odpowiednie miejsce w jednej z 200 światowych marek technologicznych, które nieustannie poszukują talentów. Na naszym portalu z ofertami pracy Jobs @ Pomerania możesz zostawić swoje CV i zostać zauważonym przez czołowych pracodawców 3cITy. Oferujemy również przydatne wskazówki i instrukcje krok po kroku, jak przyspieszyć proces prawny imigracji.

Jesteś Białorusinem i szukasz pracy w IT? A może białoruską firmą, która chce wejść do UE? A może jesteś studentem z Białorusi, który chciałby studiować w Polsce? Czy już tu jesteś? Cóż, niezależnie od kategorii, jesteśmy tu dla Ciebie!

JEŚLI JESTEŚ FIRMĄ LUB OSOBĄ, KTÓRA CHCE BYĆ CZĘŚCIĄ TEJ INICJATYWY, PROSIMY O KONTAKT (nazeen@investinpomerania.pl)

Logo Invest In Pomerania B&W

Kontakt

Al. Grunwaldzka 472 D
Olivia Business Centre - Olivia Six
80-309 Gdańsk

+48 (58) 32 33 256

office@investinpomerania.pl

Invest In Pomerania