PL / EN

QLOC rozbudowuje biuro w Gdańsku uruchamiając dział Quality Assurance

Spółka QLOC, świadcząca najwyższej jakości usługi dla branży gier wideo w zakresie Developmentu, Quality Assurance oraz Lokalizacji, poinformowała o rozbudowaniu oddziału w Gdańsku o sekcję Quality Assurance, działu kontroli jakości.

„Wychodząc naprzeciw coraz bardziej rozbudowanym potrzebom i oczekiwaniom naszych klientów, postanowiliśmy rozszerzyć nasze trójmiejskie biuro o sekcję testów jakości, która będzie dodatkowo wsparciem dla piętnastoosobowego, funkcjonującego tam od 1 kwietnia 2018 roku zespołu Developmentu. Od 4 listopada w gdańskim biurze pracować będzie już ponad 30 osób. Do końca 2020 roku planujemy przynajmniej podwoić tę liczbę. Jesteśmy mocno skupieni na rozwoju w tej części Polski i będziemy do tego konsekwentnie dążyć” – powiedział Adam Piesiak, General Manager w QLOC S.A.

Jak firma podaje w informacji prasowej, wybór gdańskiego biura na siedzibę nowego oddziału Quality Assurance, liczącego obecnie 17 osób, jest konsekwencją wielu czynników: dostępu do wykształconych kandydatów, wsparcia dla już funkcjonującego na miejscu zespołu Developmentu oraz realizacji dodatkowych projektów dla klientów spółki wraz z warszawskim biurem. Jak stwierdził Sergiusz Ślosarczyk, Director of Quality Assurance w QLOC S.A. – „Podczas procesu budowania nowego zespołu naszą uwagę zwrócił entuzjazm oraz duży potencjał kandydatów, którzy otrzymali szansę na rozpoczęcie swojej kariery w firmie pracującej przy największych produkcjach w branży gier. Jestem przekonany, że dzięki temu ruchowi nasz dział QA będzie mógł dalej rosnąć i jeszcze lepiej dopasowywać się do potrzeb naszych klientów”.

Siedziba QLOC w Gdańsku znajduje się nowoczesnym biurowcu Alchemia zlokalizowanym w atrakcyjnej części miasta. Spółka planuje dalszy rozwój gdańskiego oddziału, zarówno w sekcji Developmentu, jak i Quality Assurance. Osoby zainteresowane pracą w QLOC powinny odwiedzić stronę www.q-loc.com/careers.

Logo Invest In Pomerania B&W

Kontakt

Al. Grunwaldzka 472 D
Olivia Business Centre - Olivia Six
80-309 Gdańsk

+48 (58) 32 33 256

office@investinpomerania.pl

Invest In Pomerania