PL / EN

Raport o innowacyjności pomorskich uczelni – zaproszenie do badania

Chcemy zwrócić uwagę zagranicznych inwestorów na potencjał pomorskich uczelni i prowadzonych przez nie badań naukowych. Chcemy przedstawić województwo pomorskie jako region, w którym na innowacyjnych, dostosowanych do potrzeb rynku kierunkach kształceni są przyszli, wysoko wykwalifikowani pracownicy. Nasz przekaz będzie skierowany również do lokalnych firm celem zacieśnienia współpracy między przedsiębiorcami a ośrodkami akademickimi. Wierzymy, że integracja środowiska biznesu i edukacji zwiększy atrakcyjność regionu, a także zaowocuje w wiele ważnych projektów rozwojowych.

W tym celu, przygotowujemy kompleksowy raport na temat innowacyjności pomorskich uczelni. Chcielibyśmy przedstawić w nim największe szkoły wyższe w województwie i zaprezentować najciekawsze kierunki studiów znajdujące się w ich ofercie edukacyjnej, innowacyjne projekty badawczo-naukowe i ich obiecujące wyniki, a także przykłady efektywnej współpracy środowiska nauki i biznesu.

Mamy nadzieję, że dzięki wspólnej pracy nad przygotowaniem raportu uda nam się zbudować z Państwem trwałą i owocną współpracę, a sam raport będzie doskonałym narzędziem promującym lokalne środowisko uniwersyteckie zarówno w kraju, jak i za granicą. Raport planujemy zaprezentować w trakcie międzynarodowych wydarzeń branżowych licząc na to, że dzięki naszym połączonym wysiłkom, uda się przyciągnąć uwagę nowych inwestorów w regionie.

Aby przygotowywany dokument miał jak największą wartość, chcielibyśmy poprosić Państwa o pomoc w zebraniu danych, które zostaną następnie zaprezentowane w raporcie. Zwracamy się z ogromną prośbą o wypełnienie poniższego formularza i podzielenie się wszelkimi atrakcyjnymi z punktu widzenia inwestora informacjami.

W razie pytań proszę o kontakt z Anną Jagodzińską-Warzych – Tel.: +48 605 604 475 ; e-mail: anna.jagodzinska@investinpomerania.pl

Logo Invest In Pomerania B&W

Kontakt

Al. Grunwaldzka 472 D
Olivia Business Centre - Olivia Six
80-309 Gdańsk

+48 (58) 32 33 256

office@investinpomerania.pl

Invest In Pomerania