PL / EN

Rozbudowa zakładu Flex’a na 20-lecie firmy

Flex Celebrates Twenty Years in Pomerania Bringing more jobs to Tczew by expanding current facility

Flex świętuje 20-lecie prowadzenia działalności gospodarczej na Pomorzu ogromną inwestycją w rozbudowę tczewskiego zakładu. Nowo oddany do użytku obiekt o powierzchni 9 000 m2 jest częścią  kompleksu przemysłowego, na który składają się cztery budynki o łącznej powierzchni 81 000 m2.

Firma oferuje innowacyjne rozwiązania od projektowania i opracowywania procesów produkcyjnych po magazynowanie i logistykę dla największych marek reprezentujących przemysł telekomunikacyjny, wydobywczy, elektroniki użytkowej i przemysłu. Nowa hala pełniąca funkcję nowoczesnego centrum logistycznego o pojemności 18 000 miejsc paletowych pozwoli jeszcze sprawniej świadczyć usługi w zakresie logistyki.

Flex zatrudnia w Tczewie ponad 3 300 pracowników i jest jednym z największych inwestorów zagranicznych na Pomorzu. Działalność Flex’a w regionie nie ogranicza się do tworzenia miejsc pracy oraz rozwoju gospodarki lokalnej i regionalnej. Firma inwestuje także w lokalną społeczność, której jest integralną częścią. Flex angażuje się  w różnorodne inicjatywy społeczne i CSR poprzez wspieranie m.in. wydarzeń sportowych, domów dziecka i hospicjów.

W związku z rozwojem zakładu, firma zwiększa zatrudnienie. Poszukiwani są przede wszystkim pracownicy o profilu logistycznym. Dowiedz się więcej o Flex Poland i możliwościach, które firma oferuje tutaj.

Logo Invest In Pomerania B&W

Kontakt

Al. Grunwaldzka 472 D
Olivia Business Centre - Olivia Six
80-309 Gdańsk

+48 (58) 32 33 256

office@investinpomerania.pl

Invest In Pomerania