PL / EN

Trójmiasto laureatem nagrody dla najdynamiczniej rozwijającego się miasta na 2022 CEE Business Services Summit & Awards Gala

Trójmiasto po raz kolejny otrzymało nagrodę dla najdynamiczniej rozwijającego się miasta w Polsce na dziesiątej edycji gali CEE Business Services Summit & Awards, która odbyła się w dniach 23-24 marca 2022 r. w Warszawie. 

W sumie 129 firm i lokalizacji zostało zakwalifikowanych do nagrody CEE Business Services Awards. Trójmiasto znalazło się w kategorii najdynamiczniej rozwijających się miast w Polsce, obok Bydgoszczy, Łodzi, Poznania i Katowic. Pozostałe kategorie konkursu to m.in.: najlepsze inicjatywy promujące różnorodność i inkluzywność, najdynamiczniej rozwijające się miasta w Europie Środkowo-Wschodniej, czy najlepsza współpraca pomiędzy nauką i biznesem. 

W kategorii najdynamiczniej rozwijającego się miasta w Polsce kryteria obejmowały procentowy wzrost nowych projektów outsourcingowych, strategię miasta dla Sektora Usług Biznesowych oraz poszczególne nowe projekty usług biznesowych ogłoszonych w latach 2020/2021.

Wydarzenie zgromadziło 250 gości. Galę poprzedziła dwudniowa konferencja z udziałem panelistów (Romek Lubaczewski, Partner, PWC oraz Elias van Herwaarden, Head of Location Strategy, EMEA Occupier Services), oraz prezentacje case-study i „lessons learned” dyrektorów BSC z Całej Europy Środkowo-Wschodniej.

Pełna lista nominacji dostępna jest tutaj: http://ceeoutsourcingawards.com/

O Europejskim Stowarzyszeniu Usług Biznesowych

European Business Services Association od ponad 10 lat publikuje bazy danych na temat sektora usług biznesowych w Europie Środkowo-Wschodniej, łącząc inwestorów z kluczowymi graczami branży SSC podczas wydarzeń i nagród po obu stronach Atlantyku oraz zapewniając wgląd w region Europy Środkowo-Wschodniej, koncentrując się na inwestycjach wewnętrznych, od blisko 25 lat.

 

Logo Invest In Pomerania B&W

Kontakt

Al. Grunwaldzka 472 D
Olivia Business Centre - Olivia Six
80-309 Gdańsk

+48 (58) 32 33 256

office@investinpomerania.pl

Invest In Pomerania