PL / EN

Wartości w biznesie w Trójmieście i Województwie Pomorskim

28 stycznia 2021 r: Mieczysław Struk, Marszałek Województwa Pomorskiego; Aleksandra Dulkiewicz, Prezydent Gdańska; Prezydent Sopotu Jacek Karnowski i Prezydent Gdyni Wojciech Szczurek podpisali Deklarację Wartości w biznesie i życiu codziennym w Trójmieście i Województwie Pomorskim.

Deklaracja mówi, że Pomorze jest regionem otwartym, różnorodnym i tolerancyjnym. Postulaty te są realizowane poprzez politykę zrównoważonego rozwoju, która stwarza korzystne warunki zarówno dla mieszkańców, jak i przedsiębiorców i biznesu. W deklaracji mowa jest również o nagrodzie Księżnej Asturii oraz o staraniach władz samorządowych, aby województwo pomorskie było postrzegane przez wszystkich jego mieszkańców i gości jako region stabilny, bezpieczny, ale także otwarty i przyjazny.

Włodarze chcą, aby każdy mieszkaniec Pomorza czuł się w pełni zintegrowany z lokalną społecznością. Wspierają życzliwe postawy, wzajemną troskę i wszelkie działania na rzecz dobra wspólnego, które sprzyjają budowaniu przyjaznego środowiska życia dla mieszkańców oraz stwarzają szanse rozwoju  przedsiębiorcom i firmom.

Przeczytaj pełną deklarację tutaj.

Załączniki

# Plik Opis Rozmiar pliku
1 pdf Deklaracja 503 KB
Logo Invest In Pomerania B&W

Kontakt

Al. Grunwaldzka 472 D
Olivia Business Centre - Olivia Six
80-309 Gdańsk

+48 (58) 32 33 256

office@investinpomerania.pl

Invest In Pomerania