PL / EN

Zbuduj swoją przyszłość z AM BUILDER

Nowy start-up zatrudnia w Trójmieście

 

AM BUILDER, białoruski startup, twórca wirtualnego asystenta budowy i remontu zaoferuje nowe możliwości pracy w Trójmieście. W miarę rozwoju, AM BUILDER planuje rozbudować zespół i zatrudnić 50 osób: specjalistów w zakresie rozwoju oprogramowania, treści i marketingu.

 

AM BUILDER ma na celu dostarczenie rozwiązań dla każdego etapu remontu i budowy dla niebędącego ekspertem użytkownika. Jest to innowacyjne narzędzie tworzące jeden kanał komunikacji dla klientów, dzięki któremu otrzymają informacje od przedstawicieli rynku budowlanego. Trójmiejskie biuro stało się spółką macierzystą AM BUILDER składającą się z centrum rozwoju i testowania oprogramowania, działu zarządzania strategicznego, działu kontroli jakości oraz agregatora płatności dla platformy.

– Pomorze jest wzorem do naśladowania w zakresie wsparcia relokacji zagranicznych firm poszukujących bezpiecznych lokalizacji dających doskonałe warunki do rozwoju i znalezienia nowych rynków. Dzięki  inicjatywom Poland. Business Harbour i Come2Pomerania, udowadniamy, że współpraca między przedsiębiorstwami a rządem jest możliwa i koniecznamówi Mieczysław Struk, Marszałek Województwa Pomorskiego.

AM BUILDER oferuje możliwość wejścia na rynek pracy osobom bez znacznego doświadczenia i kwalifikacji, oferując pracę w międzynarodowym zespole, a także udział nie tylko w komercyjnym, ale także społecznie znaczącym projekcie, który uwzględnia interesy publiczne i nowoczesne trendy w dziedzinie ochrony środowiska. Trójmiasto jest korzystnym miejscem dla takich inicjatyw.

Kochamy i doceniamy przyjazną atmosferę Trójmiasta, jego tolerancję i gościnność, dobry klimat biznesowy i europejską jurysdykcję. To, że Pomorze jest perłą turystyczną Polski, sprzyja prowadzeniu biznesu. Trójmiasto to żywe, stale rozwijające się centrum przyciągające nowe pomysły i wysoko wykwalifikowanych specjalistówmówi Anatoly Mironyuk, założyciel i dyrektor AM BUILDER.

Nowi pracownicy firmy zostaną zatrudnieni na podstawowych stanowiskach i przejdą szkolenia. Strategia ta daje możliwość wdrażania nowych pomysłów do projektu i wykraczania poza jego ramy. Firma jest międzynarodowa, jej klienci znajdują się w różnych częściach świata, ale zarządzanie i główne linie projektowe będą realizowane na Pomorzu.

– Cieszymy się, że nowe start-upy z zagranicy realizują swoją podstawową działalność w Trójmieście. Bycie częścią ich rozwoju, gdy stają się widocznym członkiem lokalnej społeczności, jest dla nas największą nagrodą. Powitaliśmy już 8 startupów z Europy Wschodniej, czekamy na kolejne mówi Aleksandra Moszyńska, Specjalista ds. inwestycji zagranicznych, Invest in Pomerania.

Obecnie nad projektem pracuje 8 pełnoetatowych pracowników, nad treścią pracuje kilku kontraktorów w niepełnym wymiarze godzin. 3 pracowników przeniosło się z Białorusi do Gdańska i jest tu oficjalnie zarejestrowanych, więcej członków zespołu jest w trakcie przeprowadzki.

Projekt AM BUILDER będzie interesujący i przydatny dla każdej firmy z branży budowlanej, od producentów materiałów budowlanych, firm budowlanych i logistycznych, po biura architektoniczne i projektowe.

 

O AM BUILDER

Założony w 2019 roku projekt AM BUILDER jest wirtualnym asystentem w budowie i naprawie dla użytkowników niebędących ekspertami. Celem AM BUILDER jest stworzenie kompleksowego źródła informacji dla wszystkich uczestników rynku budowlanego.

Główną korzyścią dla użytkowników jest możliwość uzyskania pełnych informacji na temat metod budowy, czasu produkcji, wymaganych kwalifikacji pracowników, ilości materiałów i średnich przybliżonych kosztów przed rozpoczęciem budowy lub naprawy, a także możliwość natychmiastowego zamówienia materiałów i usług.

Użytkownik otrzymuje zwięzłe i przejrzyste instrukcje, począwszy od pomysłu, doboru rodzaju pracy, doboru powierzchni, dodania elementów konstrukcyjnych, a skończywszy na stworzeniu ostatecznego czasu i cennika materiałów, narzędzi i specjalistów. Zespół pomaga poruszać się po nowoczesnych technologiach, materiałach i nowych ekologicznych trendach w budownictwie. Ponadto AM Builder pozwala użytkownikom zamawiać wszystkie niezbędne materiały i usługi od lokalnych dostawców lub sklepów, zgodnie z listą utworzoną na platformie online. 

Głównymi korzyściami dla Partnerów Biznesowych jest możliwość otrzymywania pełnych informacji o preferencjach użytkownika, umieszczania reklam ukierunkowanych, pozyskiwania potencjalnych klientów i otrzymywania bezpośrednich zamówień na ich usługi i produkty na rynkach lokalnych i globalnych.

Logo Invest In Pomerania B&W

Kontakt

Al. Grunwaldzka 472 D
Olivia Business Centre - Olivia Six
80-309 Gdańsk

+48 (58) 32 33 256

office@investinpomerania.pl

Invest In Pomerania