PL / EN

LSEG otwiera nowe biuro w Gdyni

W dniu dzisiejszym LSEG (London Stock Exchange Group) świętowała otwarcie nowego biura w Gdyni, którego gospodarzami byli David Schwimmer, CEO LSEG, David Shalders, Chief Operating Officer oraz Erica Bourne, Chief People Officer. W uroczystości w LSEG Tower wzięli udział pracownicy gdyńskiego biura LSEG, Leszek Bonna, Wicemarszałek Województwa Pomorskiego, Wojciech Szczurek, Prezydent Miasta Gdyni oraz inni dygnitarze z Urzędu Miasta Gdyni, przedstawiciele stowarzyszeń gospodarczych, Uniwersytetu Gdańskiego oraz organizacji wspierających relokację biura LSEG.

Dzisiejsza ceremonia otwarcia to znaczący kamień milowy dla LSEG w Gdyni i wyraźna demonstracja naszego zaangażowania w Polsce. Gdynia jest domem dla utalentowanych ludzi o zróżnicowanych umiejętnościach, co znajduje odzwierciedlenie w składzie naszego zespołu. Nowe centrum w Gdyni umożliwi naszym pracownikom dalszą współpracę ze sobą i z kolegami z całego świata w celu wspierania klientów, opracowywania treści i tworzenia rozwiązań – powiedział David Schwimmer, CEO LSEG.

LSEG obecna jest w Gdyni juz od 17 lat. W biurze pracuje ponad 1000 osób na stanowiskach wspierających funkcje operacyjne, danych i analiz oraz technologii Grupy. Zlokalizowany w 3T Office Park w Gdyni, LSEG Tower został zaprojektowany tak, aby wspierać pracę hybrydową i lepszą kooperację naszych pracowników. Znajduje się tam również szereg przestrzeni socjalnych i wellbeingowych, w których ludzie mogą spotykać się i łączyć w bardziej nieformalnym otoczeniu.

Rozpoczynacie nowy rozdział w swoim nowym „domu”, jakim jest przestrzeń jednego z najnowocześniejszych biurowców w Trójmieście – 3T Office Park. Jestem przekonany, że to miejsce będzie dla Was przyjaznym środowiskiem do pracy i rozwoju. Nasz nadmorski klimat, plaże, bezpośredni dostęp do terenów zielonych w połączeniu z zaletami większego miasta w zakresie rynku pracy i infrastruktury miejskiej, sprawiają, że łatwiej nam zachęcać do lokowania biznesu w Gdyni, a Państwa wieloletnia obecność w tym rejonie potwierdza moje słowa. Życzę samych sukcesów w nowym miejscu i jestem dumny, że globalna firma o tak dużym potencjale rozwija się właśnie w Gdyni – dodał Wojciech Szczurek, Prezydent Gdyni.

LSEG (London Stock Exchange Group) jest wiodącym globalnym dostawcą infrastruktury rynków finansowych i danych, odgrywającym istotną rolę społeczną i gospodarczą w światowym systemie finansowym. Dzięki otwartemu podejściu, godnej zaufania wiedzy specjalistycznej i globalnej skali umożliwia zrównoważony wzrost i stabilność klientów i ich społeczności. Są oddanymi partnerami z bogatym doświadczeniem i pogłębioną ekspertyzą w zakresie danych i analiz, indeksów, tworzenia kapitału oraz realizacji transakcji, rozliczeń i zarządzania ryzykiem w wielu klasach aktywów.

Więcej informacji na temat obecności LSEG w Gdyni i możliwości rozwoju kariery można znaleźć na stronie internetowej LSEG: Gdynia, Poland | Where We Work | LSEG.

Logo Invest In Pomerania B&W

Kontakt

Al. Grunwaldzka 472 D
Olivia Business Centre - Olivia Six
80-309 Gdańsk

+48 (58) 32 33 256

office@investinpomerania.pl

Invest In Pomerania