PL / EN

Czas na Słupsk

Już 3 listopada ukaże się najnowszy raport Invest in Pomerania  stworzony we współpracy z Pro Progressio. “Focus on Słupsk” to publikacja poświęcona miastu, które jest drugim po Metropolii Trójmiejskiej centrum kulturalno-gospodarczym Pomorza. Raport przedstawia dane liczbowe świadczące o potencjale inwestycyjnym Słupska.

 

Jako miasto satelitarne Trójmiasta, Słupsk stanowi doskonałą lokalizację dla firm z sektora nowoczesnych usług dla biznesu. BSS (Business Services Sector) jest jednym z najszybciej rozwijających się sektorów polskiej gospodarki. Dzięki rozwiniętej infrastrukturze biznesowej i transportowej oraz dostępności wykwalifikowanej kadry, miasta średniej wielkości takie jak Słupsk to dla sektora BSS doskonała lokalizacja i atrakcyjna alternatywa dla dużych miast.

Premiera publikacji odbędzie się podczas konferencji „BSS Tour: Czas na Słupsk” 3 listopada o godzinie 10:00 w siedzibie Słupskiego Inkubatora Technologicznego. W programie wydarzenia prelekcje, panele dyskusyjne oraz networking.  Rejestracja na konferencję za pośrednictwem strony internetowej: BSS Tour Słupsk: Czas na Słupsk.

W imieniu własnym, Pomorskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. oraz Pro Progressio zapraszamy do udziału!

Przyszedł czas na Słupsk!

 

 

Logo Invest In Pomerania B&W

Kontakt

Al. Grunwaldzka 472 D
Olivia Business Centre - Olivia Six
80-309 Gdańsk

+48 (58) 32 33 256

office@investinpomerania.pl

Invest In Pomerania