PL / EN

Dołącz do bazy terenów inwestycyjnych

Jesteś właścicielem działki zlokalizowanej na terenie województwa pomorskiego o przeznaczeniu produkcyjnym lub logistycznym? Rozważasz sprzedaż? Zamieść ofertę w bezpłatnej bazie terenów inwestycyjnych Invest in Pomerania oraz weź udział w otwartych spotkaniach informacyjnych organizowanych w gminach.

Kompleksowa i bogata oferta terenów inwestycyjnych to niewątpliwie jeden z faktorów wpływających na rozwój nowych inwestycji sektora produkcyjnego i logistycznego. Wynikającym z tego zadaniem inicjatywy Invest in Pomerania jest budowanie, poszerzanie i aktualizacja tej oferty. Pomóc ma w tym nie tylko zacieśnianie współpracy z samorządami, ale i lokalnymi społecznościami.

Wychodząc naprzeciw potrzebom zapraszamy wszystkich właścicieli i właścicielki gruntów o przeznaczeniu produkcyjnym i logistycznym z województwa pomorskiego do korzystania z bezpłatnej bazy terenów inwestycyjnych Invest in Pomerania. Dane kontaktowe do osoby obsługującej bazę ofert można znaleźć poniżej.

Jednocześnie zapraszamy na spotkania organizowane w gminach. Data i termin kolejnego spotkania zostaną podane wkrótce. 

Prosimy o wcześniejszą rejestrację  

Będzie to okazja aby poznać przedstawicieli firm poszukujących nieruchomości do realizacji swoich planów inwestycyjnych.

Będzie to drugie tego typu spotkanie, mające na celu zaprezentowanie wszystkich najważniejszych informacji związanych z polityką przestrzenną gminy oraz działalnością Invest in Pomerania. Tym razem uczestnicy będą mieli okazję spotkać się z inwestorami. Będzie można dowiedzieć się czym zajmują się firmy, jakie planują inwestycje, a także o tym jakiego typu działek poszukują i jakie jest ich zapotrzebowanie na pracowników. Dodatkowo przedstawiciele Invest in Pomerania opowiedzą o innych prowadzonych projektach inwestycyjnych.

Wszystkich informacji dotyczącej bazy terenów oraz spotkań informacyjnych udziela p. Michał Hajduk:

michal.hajduk@investinpomerania.pl

 

 

Logo Invest In Pomerania B&W

Kontakt

Al. Grunwaldzka 472 D
Olivia Business Centre - Olivia Six
80-309 Gdańsk

+48 (58) 32 33 256

office@investinpomerania.pl

Invest In Pomerania