PL / EN

Dołącz do bazy terenów inwestycyjnych

Jesteś właścicielem działki zlokalizowanej na terenie województwa pomorskiego o przeznaczeniu produkcyjnym lub logistycznym? Rozważasz sprzedaż? Zamieść ofertę w bezpłatnej bazie terenów inwestycyjnych Invest in Pomerania oraz weź udział w otwartych spotkaniach informacyjnych organizowanych w gminach.

Kompleksowa i bogata oferta terenów inwestycyjnych to niewątpliwie jeden z faktorów wpływających na rozwój nowych inwestycji sektora produkcyjnego i logistycznego. Wynikającym z tego zadaniem inicjatywy Invest in Pomerania jest budowanie, poszerzanie i aktualizacja tej oferty. Pomóc ma w tym nie tylko zacieśnianie współpracy z samorządami, ale i lokalnymi społecznościami.

Wychodząc naprzeciw potrzebom zapraszamy wszystkich właścicieli i właścicielki gruntów o przeznaczeniu produkcyjnym i logistycznym z województwa pomorskiego do korzystania z bezpłatnej bazy terenów inwestycyjnych Invest in Pomerania. Dane kontaktowe do osoby obsługującej bazę ofert można znaleźć poniżej.

Jednocześnie zapraszamy na spotkanie informacyjne, które odbędzie się 27 października o godzinie 17:00, w nowym budynku OSP w Kielnie (ul. Oliwska 85). Będzie to okazja aby poznać przedstawicieli firm poszukujących nieruchomości do realizacji swoich planów inwestycyjnych.

Będzie to drugie tego typu spotkanie, mające na celu zaprezentowanie wszystkich najważniejszych informacji związanych z polityką przestrzenną gminy oraz działalnością Invest in Pomerania. Tym razem uczestnicy będą mieli okazję spotkać się z inwestorami. Będzie można dowiedzieć się czym zajmują się firmy, jakie planują inwestycje, a także o tym jakiego typu działek poszukują i jakie jest ich zapotrzebowanie na pracowników. Dodatkowo przedstawiciele Invest in Pomerania opowiedzą o innych prowadzonych projektach inwestycyjnych.

 

Wszystkich informacji dotyczącej bazy terenów oraz spotkań informacyjnych udziela p. Sylwia Kępczyńska:

Sylwia.kepczynska@investinpomerania.pl

501 365 563

 

Logo Invest In Pomerania B&W

Kontakt

Al. Grunwaldzka 472 D
Olivia Business Centre - Olivia Six
80-309 Gdańsk

+48 (58) 32 33 256

office@investinpomerania.pl

Invest In Pomerania