PL / EN

Konferencja Aviation Hub Pomerania 2021

AvHub Conference 2021 cover.jpg

Zapraszamy na największą konferencję poświęconą lotnictwu na Pomorzu! W dniach 23-24 listopada 2021 r., Invest in Pomerania organizuje konferencję on-line Aviation Hub Pomerania Conference: Sustainability & Innovation.

 

Aviation Hub Pomerania to klaster firm z branży lotniczej działających na Pomorzu. Partnerami inicjatywy wspieranej przez Invest in Pomerania i Live more. Pomerania są Boeing, Lufthansa Systems Poland, Smart4Aviation, Port Lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy, Cyclad, InvestGDA.

 

O Konferencji

 

Podczas drugiej edycji Aviation Hub Pomerania, skupimy się na innowacyjności i zrównoważonym rozwoju. Przez dwa dni konferencji eksperci i paneliści będą mówić o zrównoważonych rozwiązaniach i innowacjach wprowadzonych w ciągu ostatniego roku oraz o tym, co czeka nas w roku 2022. Równolegle do dyskusji o najgorętszych trendach wpływających na branżę lotniczą, specjaliści HR reprezentujący naszych partnerów z branży, będą mówić o umiejętnościach niezbędnych do rozwoju kariery w lotnictwie, oraz poprowadzą indywidualne sesje dla osób zainteresowanych branżą.

 

Prelegentami będą przedstawiciele partnerów inicjatywy, a goście specjalni to znany autor reportaży Jan Pelczar i mistrzyni świata w akrobacjach szybowcowych Patrycja Pacak.

 

Do kogo skierowana jest konferencja?

Zapraszamy osoby zainteresowane branżą lotniczą – obecnych i przyszłych pracowników sektora oraz studentów.

 

Termin konferencji: 23-24 listopada 2021 r.

Godziny trwania: 9:00-16:00

Link do rejestracji: https://forms.gle/12ohrY3528LLZUmv9

 

Wydarzenie jest bezpłatne, wymagana jest rejestracja.

Na stronie wydarzenia znajduje się pełna agenda i profile mówców: https://aviationhubpomerania.com/ahp-conference-2021/

 

 

Logo Invest In Pomerania B&W

Kontakt

Al. Grunwaldzka 472 D
Olivia Business Centre - Olivia Six
80-309 Gdańsk

+48 (58) 32 33 256

office@investinpomerania.pl

Invest In Pomerania