PL / EN

SpotOn: Trójmiasto to idealne miejsce dla developerów

spoton-logo.jpg

SpotOn to firma programistyczna, której misją jest rewolucja branży usługowej. Przez ostatnie dwa lata, działania zespołu w Krakowie przewyższyły oczekiwane efekty i już 1 grudnia firma otworzy swoje drugie biuro w Polsce! Tym razem stawia na Trójmiasto.

Firma świadczy kompleksowe usługi związane przetwarzaniem płatności, rozwiązaniami ułatwiającymi pozyskiwanie i utrzymywanie klientów, oraz zarządzaniem przedsiębiorstwem. W ten sposób SpotOn zapewnia małym i średnim firmom dane i narzędzia konieczne do prowadzenia i rozwijania działalności, a także konkurowania z rynkowymi gigantami.

 

To wspaniale, że wraz z rozwojem trójmiejskiego sektora IT widzimy  coraz więcej firm świadczących bardzo zaawansowane usługi. Cieszę się, że nasz nowy inwestor IT oferuje rozwiązania również dla małych i średnich firm, które odgrywają ważną rolę w rozwoju  gospodarki. Życzę SpotOnowi sukcesów w rozwijaniu obecności i biznesu w Trójmieście – mówi Mieczysław Struk – Marszałek Województwa Pomorskiego.

 

Biuro w Trójmieście stanie się niezależnym centrum rozwoju produktów. Firma planuje zatrudnić wielu specjalistów, którzy pomogą przenieść ich produkty i usługi na wyższy poziom.

 

Pomorze, szczególnie Gdańsk przez wielu uznawane jest za modelowe miasto pełne dynamicznego rozwoju gospodarczego i społecznego, zwłaszcza w zakresie zasobów ludzkich i współpracy regionalnej. Mając to na uwadze, cieszę się, że coraz więcej firm wybiera nasze miasto jako kolejny krok w ekspansji swojej działalności. Chciałbym bardzo podziękować Invest in Pomerania za całą dotychczasową pracę z inwestorami. Dzięki temu dziś możemy powitać w Gdańsku kolejnego inwestora. Z tego miejsca chciałbym serdecznie powitać SpotOn, życząc im dalszych sukcesów — przyznaje Alan Aleksandrowicz, wiceprezydent miasta Gdańsk, odpowiedzialny za rozwój inwestycji.

 

SpotOn bardzo szybko się rozwija i szuka wyjątkowych miejsc na swoje biura, w rejonie, gdzie będzie mieć możliwość współpracy z najlepszymi deweloperami na rynku.

 

Trójmiasto to wspaniałe miejsce z dynamicznie rozwijającym się środowiskiem. Widzimy tu duży potencjał rozwoju. Obecnie poszukujemy Senior Developerów (Python, Golang, React, Android, iOS), QA Engineerów, aby zbudować silny trzon zespołu w Gdańsku — mówi Konrad Waniołka, General Manager SpotOn Polska.

 

Zespół SpotOn Poland liczy obecnie około 100 osób – zarówno w krakowskim, jak i powstającym właśnie gdańskim biurze. Zespół z Gdańska będzie pracował nad rozwojem produktów i wdrażaniem innowacyjnych pomysłów w ścisłej współpracy z pozostałymi biurami SpotOn znajdującymi się na świecie.

 

Pojawienie się w naszym regionie firmy tak zaawansowanej technologicznie jak SpotOn podnosi jego prestiż i zarazem stawia poprzeczkę innym inwestorom planującym przenieść swój biznes na Pomorze. Niecierpliwie  czekamy na podjęcie współpracy z firmami planującymi rozwoj swoich procesów, co w efekcie podniesie jakość świadczonych przez nich usług.— twierdzi Wojciech Tyborowski, dyrektor Invest in Pomerania.

 

Korzystając z analizy danych, programów lojalnościowych, stron internetowych, opinii użytkowników oraz zaawansowanego zaplecza technologicznego, SpotOn umożliwia firmom zwiększenie przychodów oraz ułatwia nawiązywanie i utrzymywanie relacji z ich klientami. Takie narzędzia były wcześniej dostępne tylko dla firm o dużych możliwościach finansowych i zatrudniających zespół wysoko wykwalifikowanych programistów. Platforma SpotOn jest przeznaczona dla lokalnych sklepów, niezależnych sprzedawców detalicznych oraz innych małych i średnich firm.

 

O SpotOn

SpotOn wspiera firmy znajdujące się w sercu naszych społeczności za pomocą nowoczesnego oprogramowania, rozwiązań płatniczych, wsparcia przez lokalne i osobiste usługi, dostarczane po uczciwej cenie i zaprojektowane, aby pomóc biznesom konkurować i wygrywać. Wierzą, że biznes jest osobisty, a ich klienci nigdy nie powinni być sami — duzi czy mali, krajowi czy lokalni. Dostarczają technologię przyszłości, której potrzebują ich klienci, dzisiaj i każdego innego dnia.

 

 

Logo Invest In Pomerania B&W

Kontakt

Al. Grunwaldzka 472 D
Olivia Business Centre - Olivia Six
80-309 Gdańsk

+48 (58) 32 33 256

office@investinpomerania.pl

Invest In Pomerania