PL / EN

Pomorski sektor automotive: panel dyskusyjny

Zapraszamy na spotkanie pomorskich firm działających w branży automotive, które odbędzie się online poprzez platformę Zoom, 6 lipca o godzinie 10:00. Spotkanie zostanie poprowadzone przez Invest in Pomerania i odbędzie się w języku polskim.

Jako Invest in Pomerania od lat staramy się zapewniać wsparcie dla przedsiębiorców, zarówno lokalnych, jak i inwestorów zagranicznych, którzy planują rozwijać się w regionie Pomorza. W związku z tym, w ramach spotkania chcielibyśmy przedstawić naszą działalność oraz oferowaną przez nas pomoc firmom z sektora automotive. Na spotkanie zaprosiliśmy również reprezentantów Brokera Eksportowego, aby przedstawili swoją działalność przy wspieraniu eksportu pomorskich firm, a także przedstawicieli Agencji Rozwoju Przemysłu, którzy zapewniają finansowanie firmom, w szczególności przedsiębiorstwom z sektora przemysłowego.

W związku z tym, że sektor automotive jest jednym z kluczowych sektorów na Pomorzu i w szczególności chcielibyśmy wspierać jego rozwój, na spotkaniu chcielibyśmy również usłyszeć opinie firm na temat potrzebnego im wsparcia oraz potencjału rozwoju branży automotive w województwie Pomorskim. Dlatego też kluczowym punktem spotkania będzie panel dyskusyjny dla przedsiębiorstw z branży. Mamy również nadzieję że wydarzenie zapoczątkuje cykl spotkań na temat sektora automotive na Pomorzu.

Plan spotkania jest następujący:

10:00-10:15 Prezentacja działalności i wsparcia oferowanego przez Invest in Pomerania, wraz z przedstawieniem planów na dalsze wspieranie rozwoju sektora automotive na Pomorzu

10:15-10:25 Prezentacja projektu Live more. Pomerania oraz platformy rekrutacyjnej

10:25-10:35 Prezentacja projektu Broker Eksportowy

10:35-10:45 Prezentacja Agencji Rozwoju Przemysłu

10:45-11:30 Panel dyskusyjny uczestników spotkania

 

Jeżeli są Państwo zainteresowani udziałem w spotkaniu, serdecznie prosimy o mailowe potwierdzenie udziału pod adresem: ewelina.beyer@investinpomerania.pl.

Na zgłoszenia czekamy do 2 lipca. Po tym terminie skontaktujemy się ze zgłoszonymi osobami oraz udostępnimy link do spotkania.

 

Zapraszamy do udziału.

Logo Invest In Pomerania B&W

Kontakt

Al. Grunwaldzka 472 D
Olivia Business Centre - Olivia Six
80-309 Gdańsk

+48 (58) 32 33 256

office@investinpomerania.pl

Invest In Pomerania