PL / EN

Objectivity w Trójmieście: tam, gdzie Win-Win jest możliwe

Objectivity, firma technologiczna o brytyjskich korzeniach, od 13 lat z powodzeniem działa w Polsce i otwiera kolejne biuro. 300 pracowników o umiejętnościach technicznych oraz innych kwalifikacjach na różnych poziomach doświadczenia znajdzie zatrudnienie w Gdańsku.

 

Firma Objectivity powstała w Wielkiej Brytanii w 1991 roku. Zajmuje się kompleksowymi konsultacjami, projektowaniem, a następnie dostarczaniem oprogramowania i utrzymywaniem systemów informatycznych dla brytyjskich i niemieckich klientów z większości branż. Swoje pierwsze biuro w Polsce Objectivity otworzyło w 2008 roku we Wrocławiu. Od pewnego czasu firma urządza swój drugi „dom” w innym polskim centrum biznesowo-kulturalno-naukowym: w Gdańsku.

 

Realizowana koncepcja rozwoju Trójmiasta opiera się na takich wartościach jak otwartość i współpraca. Harmonia pomiędzy potrzebami mieszkańców, biznesem czy instytucjami edukacyjnymi jest wynikiem przejrzystej i konsekwentnie realizowanej strategii. Dążymy do zapewnienia przyjaznego środowiska dla biznesu, które sprzyja innowacjom i przyspiesza rozwój różnych branż, głównie dzięki cyfrowej transformacji  mówi Mieczysław Struk, Marszałek Województwa Pomorskiego.

 

Pomorze to z wielu powodów jedna z najlepszych lokalizacji w Europie Środkowo-Wschodniej. Trójmiasto oferuje m.in. doskonałą infrastrukturę i wysokiej klasy powierzchnie biurowe. Ważnym czynnikiem, który wpłynął na wybór Trójmiasta przez firmę Objectivity jest jego atrakcyjność jako miejsca do życia.

 

Spółka dostrzega potencjał miasta, a jego strategia rozwoju bliska jest ideom, które stanowią jej fundament. Miejska polityka na kolejne lata zawiera się w hasłach: mieszkańcy, kształcenie, współpraca, mobilność i otwartość. Jest ona odzwierciedleniem wartości Objectivity, którymi są: Ludzie (People), Dążenie do doskonałości (Excellence), Uczciwość (Integrity) oraz Zwinność (Agility), wraz z towarzyszącą im filozofią biznesową Win-Win opartą na dialogu, prostocie i bezpośredniościmówi Anna Galewska, Dyrektor Oddziału w Gdańsku.

 

Kogo obecnie poszukuje Objectivity? Firma realizuje projekty z różnych domen biznesowych i w różnych technologiach oraz chce dążyć do tego, by oddział w Gdańsku był w stanie samodzielnie dostarczać kompletne projekty dla klientów.

 

W Objectivity znajdą zatrudnienie osoby o umiejętnościach technicznych na różnych poziomach doświadczenia. Poszukiwani będą programiści .NET, Java, React, Angular i Python oraz specjaliści DevOps z doświadczeniem w chmurze Azure, AWS i GCP. Otwarte będą stanowiska Technical Architect oraz Solution Architect, swoje miejsce odnajdą w firmie też analitycy biznesowi i kierownicy projektów wyjaśnia Łukasz Kulik, Dyrektor Operacyjny w Objectivity.

 

Ponadto, w firmie nie zabraknie także ofert dla specjalistów z innych dziedzin, np. HR, komunikacji, administracji czy marketingu. Aktualne oferty pracy wciąż pojawiają się na stronie joinus.objectivity.co.uk.

 

Wspaniale widzieć jak nasz inwestor się rozwija, stając się ważnym członkiem trójmiejskiej społeczności IT i cenionym pracodawcą. Objectivity wdraża kulturę rozmowy i bezpośredniości, tworząc długoterminowe relacje, których mamy przyjemność być częścią mówi Marcin Grzegory, Zastępca Dyrektora Invest in Pomerania.

 

Osoby zatrudnione w Objectivity mogą wybrać pracę z biura, połączyć ją częściowo z pracą w domu lub też zdecydować się na model całkowicie zdalny – wtedy swoją pracę mogą wykonywać z dowolnego miejsca w kraju. Dla osób, które wybiorą Trójmiasto, Objectivity otwiera właśnie nowe biuro w gdańskim Garnizonie. Spółka umożliwia zarówno obecnym, jak i nowym pracownikom relokację do Gdańska, wspierając ich w tym procesie finansowo. Decydując się na tę lokalizację, firma chce zapewnić pracownikom swego rodzaju równowagę – umożliwić im pracę w nowoczesnym, eleganckim i wygodnym biurze, z którego po godzinach z łatwością można załatwić swoje sprawy lub wybrać się do jednej z okolicznych restauracji.

 

O Objectivity

Objectivity to firma IT tworząca „szyte na miarę” rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Innowacyjność, najnowsze technologie oraz wysoka jakość dostarczanego produktu są nieodzownymi częściami prowadzonych przez firmę projektów. Z perspektywy pracowników, Objectivity wyróżnia się wyjątkową atmosferą pracy, co udowadnia wieloletnia obecność firmy wśród laureatów plebiscytu Great Place To Work.

W Objectivity działa wiele społeczności skupiających się wokół konkretnej dziedziny (technicznej lub nie). Pracownicy firmy mogą brać udział w inicjatywach łączących osoby z różnych działów i doskonalić się, uczestnicząc w konferencjach lub hackatonach, jak np. wewnętrzny IDEAapp. To doroczne święto programistów (obchodzone już od 2016 roku) umożliwia zespołom złożonym z pracowników firmy realizację ich oryginalnych projektów podczas dwudniowych zawodów. Dodatkowo, osoby zatrudnione w Objectivity mogą poszerzać swoją wiedzę w tzw. Lightning Talks. Są to regularnie organizowane krótkie wykłady lub prezentacje, w których pracownicy dzielą się swoją wiedzą zarówno w tematach technicznych, jak i niezwiązanych bezpośrednio z pracą.

Wśród możliwości rozwoju, jakie firma oferuje pracownikom, na uwagę zasługują tzw. Gold Cards, które pozwalają pracownikowi przeznaczyć część czasu w tygodniu roboczym na samorozwój, a także szereg wewnętrznych i zewnętrznych szkoleń oraz możliwość przekwalifikowania się do innej specjalizacji.

Logo Invest In Pomerania B&W

Kontakt

Al. Grunwaldzka 472 D
Olivia Business Centre - Olivia Six
80-309 Gdańsk

+48 (58) 32 33 256

office@investinpomerania.pl

Invest In Pomerania