PL / EN

7N Executive Brief Outsourcing 2020

Z wprowadzenia:

„Dobrze znanym i dobrze udokumentowanym zapotrzebowaniem na zasoby techniczne jest rośnie, a w 2020 roku jest jeszcze bardziej obecny niż kiedykolwiek 67 CXO donosi, że największą przeszkodą dla rozwoju w nadchodzących latach będzie znalezienie wykwalifikowanych zasobów z odpowiednim zestawem umiejętności.

Wraz z rosnącymi pensjami i wymaganiami, firmy stają w obliczu rosnącego wyzwania w dostarczaniu produktów cyfrowych i kosztów zarządzania. Dla wielu firm ten krajowy niedobór zasoby doprowadził do ​​wychodzenia poza granice geograficzne, gdzie można znaleźć większe pule talentów po niższych kosztach To jest na czym skupiliśmy się w tym raporcie.

Co więcej, pandemia COVID 19 wywarła ogromny wpływ na świat, w tym na branżę outsourcingowa. Faktem jest, że niektóre zmiany mają pozostać i musimy się dostosować. W rezultacie 45 firm planuje outsourcować więcej niż robić wewnętrznie jako część ich strategii przetrwania. W związku z tym oczekuje się, że outsourcing będzie jeszcze bardziej istotny niż kiedykolwiek wcześniej.

Z przyjemnością przedstawiamy w tym dokumencie dla kadry kierowniczej skondensowane spostrzeżenia z naszej obszernej analizy globalnego offu i nearshoring, obejmujący rynek ekonomiczny, edukacyjny, widoczne polityczne i infrastrukturalne aspekty outsourcingu
przez pryzmat naszego ponad 30-letniego doświadczenia w obsługując duże organizacje z 3 najlepszymi talentami.

Miłego czytania!”

Więcej o autorach i pozostałe raporty na stronie www 7N

Załączniki

# Plik Opis Wielkość pliku
1 pdf 7N Executive Brief Outsourcing 2020 1 MB
Logo Invest In Pomerania B&W

Kontakt

Al. Grunwaldzka 472 D
Olivia Business Centre - Olivia Six
80-309 Gdańsk

+48 (58) 32 33 256

office@investinpomerania.pl

Invest In Pomerania