PL / EN

7N ze swoim biurem w Trójmieście

Międzynarodowa firma 7N zajmująca się kontraktowaniem oraz konsultingiem IT, która posiada ponad 30-letnie doświadczenie w obsłudze projektów zarówno w sektorze publicznym, jak i prywatnym, otworzyła swoje biuro w Trójmieście.

 

7N to niemal 1400 wysokiej klasy specjalistów IT z zakresu rozwoju oprogramowania, zarządzania projektami oraz zarządzania jakością IT w 9 krajach. Do końca 2021 roku firma planuje rozpocząć współpracę z 100 ekspertów w Trójmieście.

Dostęp do większej liczby ekspertów IT i dywersyfikacja operacji prowadzonych w różnych lokalizacjach są dla nas ważne od zawsze. Polska siedziba 7N znajduje się w Warszawie, ale aktywnie działamy także w innych miastach – Wrocławiu, Poznaniu, Łodzi i Toruniu. Otwieranie biur w każdym z tych miast nigdy nie było naszym celem. Trójmiasto jest wyjątkiem ze względu na skalę naszej działalności. Gdy liczba konsultantów, z którymi współpracujemy w Trójmieście, przekroczyła 50, “zarządzanie na odległość” stało się czasochłonne i przestało mieć sens. Posiadanie lokalnego biura daje nam pewność, że 7N będzie stale rozwijać się na trójmiejskim rynku. – mówi Grzegorz Pyzel, Vice President w 7N.

 

Executive Consultancy Manager – Magdalena Hennig and Vice President Poland - Grzegorz Pyzel
Executive Consultancy Manager – Magdalena Hennig and Vice President Poland – Grzegorz Pyzel

Zanim zapadła decyzja o otwarciu własnego biura 7N w Trójmieście, firma aktywnie działała na tutejszym rynku już od 2012 roku. Obecnie biuro w Gdańsku obsługuje 9 klientów z różnych branż: finansowej, medycznej, energetycznej oraz typowy software house. Firma wystartowała także z nowym projektem i otwiera tutaj centrum kompetencyjne obsługujące zagranicznych klientów.

Decyzja 7N aby ostatecznie otworzyć biuro w Trójmieście świadczy o tym, jak atrakcyjny jest to region dla konsultantów IT obsługujących międzynarodowe firmy w Polsce oraz klientów zagranicznych działających w wielu strefach czasowych. Wspaniale jest widzieć, że 7N „zadomowiło się” tutaj. To nie tylko rezultat świetnych osiągnięć, ale też obiecująca prognoza na przyszłość – mówi  Marcin Grzegory, Zastępca Dyrektora Invest in Pomerania.

 

W przyszłym roku trójmiejskie biuro 7N planuje rozpoczęcie współpracy z ponad setką konsultantów. Będzie ono otwarte dla utalentowanych specjalistów IT, którzy posiadają co najmniej kilkuletnie doświadczenie i wiedzę ekspercką przynajmniej w jednym obszarze IT.  7N stawia przede wszystkim na współpracę z konsultantami z dużym doświadczeniem, a misją firmy jest praca z 3% najlepszych specjalistów na rynku, czyli z najlepszymi z najlepszych.

 

Logo Invest In Pomerania B&W

Kontakt

Al. Grunwaldzka 472 D
Olivia Business Centre - Olivia Six
80-309 Gdańsk

+48 (58) 32 33 256

office@investinpomerania.pl

Invest In Pomerania